Beoinfo vesti

Prodaja markica za maj od 21. aprila

20.04.2005.

Prodaja markica za maj od 21. aprila
Veličina Slova

Zbog predstojećih praznika, prodaja pretplatnih markica za maj počeće u četvrtak, 21. aprila, najavljeno je na današnjoj konferenciji za novinare u Gradskom saobraćajnom preduzeću „Beograd”. Prema rečima Marka Perovića, pomoćnika generalnog direktora, građani će i ovog meseca moći da ih kupe na nekom od 45 šaltera na 27 prodajnih mesta, kao i četiri pokretne blagajne, koje počinju da rade 25. aprila.

– Ranije je bilo samo 27 prodajnih šaltera, što se pokazalo nedovoljnim. Novi šalteri rasteretili su postojeća prodajna mesta i omogućili Beograđanima da lakše dođu da markica. U martu je prodato 366.538 markica, što je za devet i po odsto više nego u februaru, a porast od oko jednog i po procenta očekuje se i u aprilu – rekao je Perović.

Od 21. aprila do 6. maja na prodajnim mestima u Dušanovoj, na Zelenom vencu, u Deligradskoj 10, na Trgu republike, Banovom brdu, kod zemunske Glavne pošte, na Cvetkovoj pijaci, Banjici, Konjarniku, u Bloku 45, kod Omladinskog stadiona, na Karaburmi, Medakoviću, Vidikovcu, u Pohorskoj, Naselju „Braća Jerković”, Studentskom gradu, Mirijevu II, na Miljakovcu, Dunav stanici, Zemunskom keju, Banjici II, u Zemunu „Bačka”, na Trošarini, u Zemunu „Novi grad” i u Mirijevu III markice se mogu kupiti radnim danima od 7 do 19 časova, a subotom od 8 do 16 sati.

Od 7. do 16. maja na prodajnim mestima Dušanova, Zeleni venac, Deligradska 10, Trg republike, Banovo brdo, zemunska Glavna pošta, Cvetkova pijaca, Banjica, Konjarnik, Blok 45 i Omladinski stadion markice se mogu kupiti radnim danima od 7 do 19 časova, a subotom od 8 do 16 časova.

Prodaja će se od 25. aprila do 6. maja obavljati i na mobilnim blagajnama na Trgu republike (okretnica linije 27), Banovom brdu (okretnica linija 12 i 13), Ustaničkoj ulici (okretnica linija 5, 7 i 14) i na Omladinskom stadionu (okretnica linije 101). Pokretne blagajni imaju isto radno vreme kao i redovne.

U dane državnih praznika, 27. i 29. aprila, kao i 2. i 3. maja prodajna mesta GSP radiće kao subotom.

Prodaja markica za pravna lica u Skenderbegovoj ulici obavlja se od 21. aprila do 16. maja od 7 do 17 časova, subotom od 8 do 14 sati. Ovo prodajno mesto neće raditi u dane državnih praznika – 27. i 29. aprila i 2. i 3. maja. Od 17. maja do početka prodaje markica za jun blagajna je otvorena radnim danima od 7 do 15 časova.

Blagajna u Dušanovoj od 17. maja do početka prodaje markica za jun biće otvorena od 7 do 19 časova, a subotom od 8 do 16 sati.

Presedačke markice i markice za pola meseca (za zaposlene) prodaju se tokom čitavog meseca u Dušanovoj, a na blagajnama Banovo brdo, zemunska Glavna pošta, Zeleni venac, Trg republike i Deligradska 10 po rasporedu njihovog rada.

Sve vrste markica za ovaj mesec važe zaključno sa 30. aprilom.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više