Beoinfo vesti

Gradski menadžer Bojan Stanojević na Sajmu nekretnina u Beču predstavio mogućnosti ulaganja u Beograd

31.05.2006.

Gradski menadžer Bojan Stanojević na Sajmu nekretnina u Beču predstavio mogućnosti ulaganja u Beograd
Veličina Slova

Gradski menadžer Bojan Stanojević održao je danas na Međunarodnom sajmu nekretnina u Beču „Real Vienna” jednočasovnu prezentaciju o mogućnostima ulaganja u Beograd. On je učestvovao i na konferenciji za novinare koju je grad Beč održao na ovom sajmu.

– Ukazana nam je velika čast jer je Beograd jedini grad koji je, pored domaćina, učestvovao na konferenciji za novinare. Ovakvom tretmanu svakako je doprinelo ovogodišnje proglašenje Beograda za „Grad budućnosti Južne Evrope”. Predstavljajući mogućnosti investiranja u naš grad, posebno sam istakao koliko može da se zaradi ovakvim ulaganjem i pozvao strane investitore da dođu kod nas. Danas ću se sastati i sa predstavnicima velikih austrijskih firmi i banaka koje su zainteresovane da investiraju u Beograd – rekao je Stanojević.

Prezentacija Beograda nastaviće se na štandu Direkcije za građevinsko zemljište, koji je specifičan po tome što su na njemu, osim ove ustanove, predstavljena i sva austrijska preduzeća koja su do sada investirala u Beogradu.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više