Tokom leta pojačane kontrole ugostiteljskih objekata
Sanitarni inspektori grada do 26. juna, obavljaće redovnu kontrolu ugostiteljskih objekata na teritoriji Beograda, a istovremeno će na Adi Ciganliji od 20. juna do 1. septembra, svakim danom od 9 do 17 časova organizovati vanrednu kontrolu svih prodajnih i uslužnih objekata.
Kako je za BEOINFO rekao dr Zoran Panajotović, načelnik sanitarne inspekcije, Odeljenja u Beogradu, zbog početka godišnjih odmora, kao i turističke sezone sanitarci će od 25. juna, pojačati kontrolu ugostiteljskih objekata, kao i prevoznih sredstava na Železničkoj i Autobuskoj stanici.
Sanitarna kontrola svih poljoprivrednih proizvoda na gradskim pijacama, voća i povrća odvija se redovno, dok će se pojačana kontrola ovih proizvoda obaviti od 1. jula do 1. septembra.