Osniva se Omladinski klub Palilule
Kancelarija za mlade opštine Palilula osnovaće Omladinski klub ove opštine, rečeno je danas na sastanku predstavnika nevladinih organizacija koje okupljaju mlade i Zorice Labudović, šefa kancelarije.
Klub će imati zadatak da poboljša položaj mladih koji žive na opštini Palilula. Organizovaće kulturno-zabavne i sportske manifestacije, podsticati kreativnost mladih, pružati podršku njihovim inicijativama i akcijama, a baviće se i neformalnom edukacijom i informisanjem. U okviru kluba formiraće se sekcije u kojima će se angažovati srednjoškolci i studenti zainteresovani da učestvuju u kreiranju projekata za poboljšavanje položaja mlade populacije. Klub bi u oktobru trebalo da se useli u prostorije u Cvijićevoj ulici 112, kada će početi da deluju i sekcije. Zainteresovani mogu da se prijave Kancelariji za mlade u Takovskoj ulici 12. Zorica Labudović najavila je i da će opština Palilula i grad uskoro obezbediti sredstva za radio-razglase za sve palilulske srednje škole.