Beoinfo vesti

Samit Međunarodnog udruženja za javni prevoz od 26. do 28. septembra

22.09.2006.

Samit Međunarodnog udruženja za javni prevoz od 26. do 28. septembra
Veličina Slova

Međunarodno udruženje za javni prevoz (UITP), u saradnji sa Gradskim saobraćajnim preduzećem „Beograd”, od 26. do 28. oktobra u hotelu „Interkontinental” organizuje regionalnu konferenciju za svoje članice iz centralne i istočne Evrope.

Na ovom skupu učestvovaće oko 200 delegata iz 30 evropskih zemalja. Tema konferencije je „Tehnički, regulatori i korporativni elementi uspešne modernizacije gradskog i regionalnog javnog prevoza”.
Sastanak je podeljen u četiri sednice, na kojima će se diskutovati na teme: „Modernizacija tramvaja”, „Trolejbuski sistem”, „Institucionalne organizacije i finansiranje” i „Korporativna organizacija i upravljanje”. Moderatori sednica biće  najeminentniji svetski saobraćajni stručnjaci, a svoje stručne radove prezentovaće dvadesetak govornika.

UITP je asocijacija koja okuplja preko 2.700 gradskih, lokalnih, regionalnih i nacionalnih prevoznika iz oko 90 zemalja sveta.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više