Beoinfo vesti
Osnivanje udruženja ljubitelja prirode
28.09.2006.
Osnivanje udruženja ljubitelja prirode
Dom za osobe sa invaliditetom „Dragiša Vitošević” u Zemunu sutra u 18 časova biće domaćin osnivačke skupštine nevladine organizacije koja će okupljati ljubitelje prirode i ekstremnih sportova.
Ovo udruženje sa simboličnim nazivom „Sve je moguće” osnivaju članovi već postojećih udruženja osoba sa invaliditetom promovisanja svih oblika neposrednije „saradnje” sa prirodom i odgovarajućih sportova kao što su planinarenje, biciklizam , jahanje, ronjenje itd.
Inicijativa je potekla od udruženja i pojedinaca koji već imaju iskustva i znanja u ovim oblastima i koji će na predstojećoj skupštini potvrditi svoju spremnost na zajednički rad.
Podeli vest