Beoinfo vesti
Ukida se „Pešačka subota” za vreme radova na Autokomandi
28.09.2006.
Ukida se „Pešačka subota” za vreme radova na Autokomandi
Dok traju radovi na rekonstrukciji Autokomande, manifestacija „Pašačka subota” biće ukinuta, saopštio je Sekretarijat za saobraćaj. Stručnjaci ovog sekretarijata i predstavnici saobraćajne policije ocenili su da bi zatvaranje centralnih gradskih ulica za vreme radova na Autkomandi dovelo do otežanog funkcionisanja saobraćaja u centralnoj zoni grada.
„Pešačka subota” se održava svake prve subote u mesecu, kada se za saobraćaj zatvara potez od Slavije do Trga republike.
Podeli vest