Beoinfo vesti

Priredba „I ja sam dete sa ove planete”

03.10.2006.

Priredba „I ja sam dete sa ove planete”
Veličina Slova

Društvo za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim osobama (MNRO) Novi Beograd organizuje u sredu, 4. oktobra, tradicionalnu manifestaciju „I ja sam dete sa ove planete”. Manifestacija će se održati u SKC (bivša Politehnička akademija), Bulevar AVNOJA 152a, u 17 časova.

U programu učestvuju: Društvo za pomoć MNRO Novi Beograd, učenici OŠ „Novi Beograd”, KUD „Rad” i drugi. Pored kulturno-zabavnog programa, publika će moći da vidi i izložbu dečih radova Društva MNRO Novi Beograd.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više