Beoinfo vesti
Prijem za učesnike manifestacije „Radost Evrope”
03.10.2006.
Prijem za učesnike manifestacije „Radost Evrope”
U opštini Novi Beograd danas je priređen prijem za decu, učesnike međunarodne manifestacije „Radost Evrope” i njihove domaćine, učenike novobeogradskih škola. Decu iz Rige, prestonice Litvanije, i grčkog grada Sereza ugostili su učenici škola „Kralj Aleksandar” i „Laza Kostić”.
Goste je pozdravio Goran Džafić, zamenik predsednika opštine. Prijemu je prisustvovao i Aleksandar Ćordaš, član Opštinskog veća.
Prigodan program za svoje evropske prijatelje izveli su članovi hora i folklornog ansambla škole „Laza Kostić”. Druženje je nastavljeno u holu uz muziku i osveženje.
Podeli vest