Beoinfo vesti
Akcija „I mi bismo da parkiramo”
03.10.2006.
Akcija „I mi bismo da parkiramo”
Udruženje paraplegičara i kvadriplegičara organizovaće sutra u 13 časova ispred Kulturnog centra „Servantes” akciju pod nazivom „I mi bismo da parkiramo”. Tom prilikom članovi udruženja deliće flajere i postavljati plakate sa apelima za poštovanje prava invalida u saobraćaju.
Ovom akcijom, koja se sprovodi u saradnji sa Sekretarijatom za saobraćaj, JKP „Parking servis” i uz podršku Ministarstva za rad, zapošljavanje i socijalnu politiku, vodi se kampanja za povećanje parking prostora za osobe sa invaliditetom i podizanje svesti građana da se ne parkiraju na mestima rezervisanim za invalide.
Podeli vest