Beoinfo vesti
Nenad Bogdanović na Konferenciji u Sarajevu
04.10.2006.
Nenad Bogdanović na Konferenciji u Sarajevu
Gradonačelnik Beograda Nenad Bogdanović učestvovaće na 10. konferenciji Unije glavnih gradova Centralne i Jugoistočne Evrope, koja se od 5. do 7. oktobra održava u Sarajevu. Na ovoj konferenciji učestvuju i predstavnici Ankare, Atine, Budimpešte, Bukurešta, Kijeva, Ljubljane, Nikozije, Podgorice, Sarajeva, Skoplja, Sofije, Tirane i Beča.
Programom posete za sutra je predviđen susret sa Semihom Borovac, gradonačelnicom Sarajeva, sa kojom će Nenad Bogdanović razgovarati o nastavku saradnje dva grada.
Gradonačelnik Beograda učestvovaće u petak u raspravi na temu: „Ekonomski aspekat upravljanja glavnim gradovima zemalja Centralne i Jugoistočne Evrope”.
Podeli vest