Beoinfo vesti

Nenad Bogdanović na Konferenciji u Sarajevu

04.10.2006.

Nenad Bogdanović na Konferenciji u Sarajevu
Veličina Slova

Gradonačelnik Beograda Nenad Bogdanović učestvovaće na 10. konferenciji Unije glavnih gradova Centralne i Jugoistočne Evrope, koja se od 5. do 7. oktobra održava u Sarajevu. Na ovoj konferenciji učestvuju i predstavnici Ankare, Atine, Budimpešte, Bukurešta, Kijeva, Ljubljane, Nikozije, Podgorice, Sarajeva, Skoplja, Sofije, Tirane i Beča.

Programom posete za sutra je predviđen susret sa Semihom Borovac, gradonačelnicom Sarajeva,  sa kojom će Nenad Bogdanović razgovarati o nastavku saradnje dva grada.

Gradonačelnik Beograda učestvovaće u petak u raspravi na temu: „Ekonomski aspekat upravljanja glavnim gradovima zemalja Centralne i Jugoistočne Evrope”.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više