Beoinfo vesti

Sutra na „Banjici” takmičenje invalida u plivanju na 50 i 100 metara

17.10.2006.

Sutra na „Banjici” takmičenje invalida u plivanju na 50 i 100 metara
Veličina Slova

U Sportsko-rekreativnom centru „Banjica” sutra u 13.30 časova održaće se Prvenstvo Beograda u plivanju za osobe sa invaliditetom. Učestvovaće oko 80 takmičara, koji će se nadmetati u trkama na 50 i 100 metara slobodnim stilom. Pokrovitelj takmičenja su gradski sekretarijati za sport i omladinu i za socijalnu i dečju zaštitu, a organizator Savez za sport i rekreaciju invalida Beograda.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više