Beoinfo vesti
Radnici Gradske uprave danas dobrovoljno dali krv
20.10.2006.
Radnici Gradske uprave danas dobrovoljno dali krv
Ekipa Instituta za transfuziju krvi danas je dežurala u Starom dvoru, gde su radnici Gradske uprave dobrovoljno dali krv. Svoju najdragoceniju tečnost dalo je petnaestak zaposlenih.
– Sa Gradom Beogradom tradicionalno imamo dobru saradnju. Krv nam uvek nedostaje, pa zato pozivam sve građane da na ovakav način iskažu svoju humanost. Davanje krvi blagotvorno deluje na organizam i ne izaziva zavisnost. Krv mogu dati zdrave osobe od 18 do 65 godina – rekao je dr Nenad Mladenović, šef transfuziološke ekipe.
Podeli vest