Beoinfo vesti

Radnici Gradske uprave danas dobrovoljno dali krv

20.10.2006.

Radnici Gradske uprave danas dobrovoljno dali krv
Veličina Slova

Ekipa Instituta za transfuziju krvi danas je dežurala u Starom dvoru, gde su radnici Gradske uprave dobrovoljno dali krv. Svoju najdragoceniju tečnost dalo je petnaestak zaposlenih. – Sa Gradom Beogradom tradicionalno imamo dobru saradnju. Krv nam uvek nedostaje, pa zato pozivam sve građane da na ovakav način iskažu svoju humanost. Davanje krvi blagotvorno deluje na organizam i ne izaziva zavisnost. Krv mogu dati zdrave osobe od 18 do 65 godina – rekao je dr Nenad Mladenović, šef transfuziološke ekipe.
Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više