Beoinfo vesti
Turnir u stonom tenisu od 19. do 22. oktobra
20.10.2006.
Turnir u stonom tenisu od 19. do 22. oktobra
U Palati sportova u Novom Beogradu večeras će biti otvoren stonoteniski „Pro tour turnir 2006 Serbian open”, koji će trajati do 22. oktobra. Na ovom turniru učestvovaće 296 takmičara, 172 muškarca i 124 žene. Učešće je prijavilo 30 zemalja – 28 evropskih, kao i Japan i Australija.
Turnir predstavlja samo generalnu probu za Evropsko prvenstvo u stonom tenisu, koje će se održati u „Beogradskoj areni” od 25. marta do 1. aprila 2007. godine pod pokroviteljstvom Grada Beograda i Vlade Republike Srbije.
Podeli vest