Beoinfo vesti

Turnir u stonom tenisu od 19. do 22. oktobra

20.10.2006.

Turnir u stonom tenisu od 19. do 22. oktobra
Veličina Slova

U Palati sportova u Novom Beogradu večeras će biti otvoren stonoteniski „Pro tour turnir 2006 Serbian open”, koji će trajati do 22. oktobra. Na ovom turniru učestvovaće 296 takmičara, 172 muškarca i 124 žene. Učešće je prijavilo 30 zemalja – 28 evropskih, kao i Japan i Australija. Turnir predstavlja samo generalnu probu za Evropsko prvenstvo u stonom tenisu, koje će se održati u „Beogradskoj areni” od 25. marta do 1. aprila 2007. godine pod pokroviteljstvom Grada Beograda i Vlade Republike Srbije.
Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više