Beoinfo vesti
Vladimir Todić prisustvovao svečanoj akademiji u Geološko-tehničkoj školi
21.10.2006.
Vladimir Todić prisustvovao svečanoj akademiji u Geološko-tehničkoj školi
Gradski sekretar za obrazovanje Vladimir Todić prisustvovao je danas svečanoj akdemiji koja je povodom obeležavanja 82 godine postojanja i rada Geodetske tehničke škole na Zvezdari održana u Zvezdara teatru. Nakon akademije Todić je obišao rekonstruisane delove ove škole, za šta je iz gradskog budžeta u poslednjih godinu dana izdvojeno 20 miliona dinara. – U poslednje vreme veliku pažnju poklanjamo izgradnji fiskulturnih sala u beogradskim školama, jer ovakve sale u gradu trenutno nema 40 škola. Do kraja godine raspisaćemo tendere za izgradnju fiskulturnih sala u još pet škola – rekao je Todić i najavio da će se na proleće ovakav objekat prvo graditi u školi u Vrčinu. Geodetsko-tehnička škola na Zvezdari jedina je škola tog profila u Srbiji i nju trenutno pohađa 550 učenika.
Podeli vest