Beoinfo vesti
Besplatne markice za Mariju, Marka i Miloša Đorđevića
23.10.2006.
Besplatne markice za Mariju, Marka i Miloša Đorđevića
Direkcija za javni prevoz grada dodelila je besplatne markice Gradskog saobraćajnog preduzeća „Beograd” za troje srednjoškolaca, dece Jaglenke Đorđević. Jaglenka Đorđević, majka osmoro dece, obratila se pismenom molbom Direkciji za javni prevoz za pomoć jer nije u mogućnosti da obezbedi markice za svoja tri deteta.
Besplatna vožnja odobrena je u sledećih godinu dana Milošu i blizancima Mariji i Marku, koji pohađaju Mašinsku školu, odnosno Školu za negu lepote.
Podeli vest