Beoinfo vesti

Staro sajmište u petak bez vode

25.10.2006.

Staro sajmište u petak bez vode
Veličina Slova

Zbog radova Javnog komunalnog preduzeća „Beogradski vodovod i kanalizacija” na vodovodnoj mreži, u petak od 8 do 14 časova bez vode će ostati potrošači u naselju Staro sajmište i ulici Savski nasip.

JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” je obezbedio autocisterne sa pijaćom vodom. Sve dodatne informacije mogu da se dobiju na broj telefona 3606-606. Informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu da se pronađu i na web adresi: www.bvk.co.yu.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više