Beoinfo vesti
Gašenje kotlarnice u „Centru visokih vojnih škola”
26.10.2006.
Gašenje kotlarnice u „Centru visokih vojnih škola”
Kotlarnica u „Centru visokih vojnih škola” na Banjici biće ugašena, a ovaj objekat biće priključen na toplovodnu mrežu toplane „Kanarevo brdo”, rekao je danas na konferenciji za novinare Nenad Bogdanović, gradonačelnik Beograda. Iz gradskog budžeta za ovaj posao biće izvojeno 35.400.000 dinara.
– Ovo je deo našeg dugoročnog projekta gašenja individualnih kotlarnica u gradu kao velikih zagađivača okoline. Naša je želja da sve takve kotlarnice u Beogradu budu ugašene – rekao je Bogdanović.
Konkurs za nabavku predizolovanih cevi sa pratećom opremom raspisaće JKP „Beogradske elektrane”.
Podeli vest