Beoinfo vesti
Podavalska naselja u utorak bez vode
27.10.2006.
Podavalska naselja u utorak bez vode
Zbog radova Javnog komunalnog preduzeća „Beogradski vodovod i kanalizacija” na vodovodnoj mreži, u utorak od 8 do 18 časova bez vode će ostati potrošači u podavalskim naseljima Stepašinovac, Čaršija, Gorani, Zuce, Brđani, Beli Potok, Pinosava, Resnik i Ripanj, kao i preduzeće „Feroplast” i Neuropsihijatrijska bolnica na Avali.
Vodu u utorak od 8 do 14 časova neće imati ni potrošači koji žive u naselju Staro sajmište i ulici Savski nasip.
Za najnužnije potrebe obezbeđene su autocisterne sa pijaćom vodom, sve dodatne informacije mogu da se dobiju na broj telefona 3606-606. Obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu da se pronađu i na veb-adresi www.bvk.co.yu.
Podeli vest