Beoinfo vesti
Milorad Perović čestitao Beograđanima potvrđivanje Ustava
30.10.2006.
Milorad Perović čestitao Beograđanima potvrđivanje Ustava
Predsednik Skupštine grada Beograda Milorad Perović čestitao je danas Beograđanima potvrđivanje Ustava.
– U istorijskom procesu potvrđivanja Ustava imali smo kao glavni i najveći grad u Srbiji i najveću odgovornost i najteži deo posla da svojim primerom pokažemo koliko ozbiljno shvatamo donošenje Ustava i postavljanja temelja nove, pravne, evropske i moderne Srbije. I uspeli smo. Srbija je po prvi put dobila Ustav donet voljom građana – navodi se u Perovićevoj čestitki.
Podeli vest