Beoinfo vesti

Staro Leštane i Orlovica u četvrtak bez vode

31.10.2006.

Staro Leštane i Orlovica u četvrtak bez vode
Veličina Slova

Zbog radova Javnog komunalnog preduzeća „Beogradski vodovod i kanalizacija” na vodovodnoj mreži u četvrtak od 8 do 18 časova bez vode će ostati naselje Staro Leštane i naselje Orlovica u Vrčinu.

Za najnužnije potrebe obezbeđene su autocisterne sa pijaćom vodom, a sve dodatne informacije mogu da se dobiju na broj telefona 3606-606. Obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu da se pronađu i na veb-adresi www.bvk.co.yu.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više