Beoinfo vesti
Nenad Bogdanović uputio čestitke ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore
03.11.2006.
Nenad Bogdanović uputio čestitke ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore
Gradonačelnik Beograda Nenad Bogdanović čestitao je danas ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore na pobedama na Svetskom prvenstvu koje se održava u Japanu.
– Iskreno vam čestitam na izvanrednoj igri i ostvarenim 
– Iskreno vam čestitam na izvanrednoj igri i ostvarenim 
Podeli vest