Beoinfo vesti

Počeo seminar za nezaposlene

06.11.2006.

Počeo seminar za nezaposlene
Veličina Slova

U prostorijama opštine Novi Beograd danas je počeo trodnevni besplatni seminar za nezaposlene građane ove opštine. Ovaj projekat deo je Programa podrške zapošljavanju, koji finansira Evropska unija, a sprovodi Evropska agencija za rekonstrukciju, u saradnji sa Ministarstvom rada, zapošljavanja i socijalne politike i Nacionalnom službom za zapošljavanje.

 Obuka je namenjena mladima uzrasta od 19 do 30 godina koji prvi put traže posao a imaju diplome trećeg i četvrtog  stepena stručne spreme. Seminar ovoga puta pohađa 30 polaznika, a zbog velikog interesovanja predavanja na ovu temu biće organizovana i ubuduće.

Tokom tri dana obuke mladi će od stručnih predavača naučiti kako da definišu ciljeve u vezi sa sopstvenim zapošljavanjem i karijerom, na koji način da se najbolje predstave poslodavcima, i kako da napišu radne biografije i motivaciona pisma.

Pored obuke, mladima će na seminaru biti omogućen i susret sa predstavnicima Omladinske zaduge „Beograd” i kompanije „Delta”.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više