Beoinfo vesti

Konferencija na temu „Održivo korišćenje šumskih ekosistema”

06.11.2006.

Konferencija na temu „Održivo korišćenje šumskih ekosistema”
Veličina Slova

Konferencijom na temu „Održivo korišćenje šumskih ekosistema – izazov 21. veka”, koja će se održati od 8. do 10. novembra u Donjem Milanovcu, Institut za šumarstvo obeležava 60 godina rada.

Konferencija će početi 7. novembra svečanom sednicom u Privrednoj komori Srbije, a na njoj će biti predstavljeni i rezultati makro projekta „Integralno vrednovanje šuma Beograda”, koji ovaj Institut realizuje za potrebe Sekretarijata za zaštitu životne sredine.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više