Beoinfo vesti
Đorđe Bobić položio cveće na Spomenik braniocima Beograda
06.11.2006.
Đorđe Bobić položio cveće na Spomenik braniocima Beograda
Povodom Dana oružanih snaga Italije, ambasador Republike Italije Alesandro Merola i Đorđe Bobić, glavni gradski arhitekta, položili su danas cveće na Spomenik braniocima Beograda u Prvom svetskom ratu. Vence na Spomenik braniocima položili su i predstavnici Ministarstva odbrane, Ministarstva za rad i zapošljavanje, delegacija vojnih diplomatskih izaslanika u našoj zemlji i Saveza potomaka i ratnika od 1912. do 1920. godine.
Podeli vest