Tradicionalna izložba meda u Bloku 44
Na platou kod tržnog centra „Piramida”, u Bloku 44, sutra u 10 časova biće otvorena tradicionalna prodajna izložba meda i pčelarstva. Sajam će biti otvoren do 12. novembra, a organizuje ga Društvo pčelara „Beograd” pod pokroviteljstvom opštine Novi Beograd. U dogovoru sa opštinom, izlagači će umesto nadoknade za korišćenje izložbenog prostora pokloniti 25 kilograma meda Instututu za zaštitu zdravlja majke i deteta „Dr Vukan Ćupić”.
Na sajmu učestvuje više od 100 izlagača iz svih krajeva Srbije sa proizvodima proverenog kvaliteta. Posetioci će osim meda moći da kupe i propolis, mleč, polen, kreme i eliksire napravljene na bazi meda, a od pčelara će moći da dobiju i besplatne savete kako da na najbolji način koriste med i ostale pčelinje proizvode.