Beoinfo vesti

Prvenstvo invalidnih lica u stonom tenisu

08.11.2006.

Prvenstvo invalidnih lica u stonom tenisu
Veličina Slova

U novobeogradskoj Hali sportova sutra od 9 do 15 časova održaće se prvenstvo invalidnih lica Beograda u stonom tenisu. Na takmičenju će učestvovati 30 najboljih stonotenisera raznih kategorija invalidnosti.  Najuspešniji će ući u reprezentaciju Beograda koja će učestvovati na državnom prvenstvu u Novom Sadu 28. novembra.

Takmičenje se održava pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu i Sekretarijata za socijalnu i dečju zaštitu, a organizuju ga Savez za sport i rekreaciju invalida Beograda i Stonoteniski klub invalida „Stib”.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više