Beoinfo vesti
Prvenstvo invalidnih lica u stonom tenisu
08.11.2006.
Prvenstvo invalidnih lica u stonom tenisu
U novobeogradskoj Hali sportova sutra od 9 do 15 časova održaće se prvenstvo invalidnih lica Beograda u stonom tenisu. Na takmičenju će učestvovati 30 najboljih stonotenisera raznih kategorija invalidnosti. Najuspešniji će ući u reprezentaciju Beograda koja će učestvovati na državnom prvenstvu u Novom Sadu 28. novembra.
Takmičenje se održava pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu i Sekretarijata za socijalnu i dečju zaštitu, a organizuju ga Savez za sport i rekreaciju invalida Beograda i Stonoteniski klub invalida „Stib”.
Podeli vest