Beoinfo vesti
Skup o izazovima novog javnog zdravlja sutra u „Metropolu”
09.11.2006.
Skup o izazovima novog javnog zdravlja sutra u „Metropolu”
Povodom održavanja manifestacije „Dani Zavoda 2006”, Gradski zavod za javno zdravlje organizuje sutra u 9.30 časova u hotelu „Metropol” dvadeset i prvu stručnu konferenciju na temu „Izazovi novog javnog zdravlja”.
Na ovom skupu razgovaraće se, između ostalog, i o o javnom zdravlju i ulozi Zavoda za javno zdravlje, zdravstvenom stanju stanovništva Beograda, promociji zdravlja i priprema javnosti za pandemiju gripa. Biće reči i o ulozi i značaju centara za preventivne zdravstvene usluge, kao i o satisfakciji zaposlenih u zdravstvenim ustanovama Beograda.
Podeli vest