Beoinfo vesti
Smer ka Južnom bulevaru i Ustaničkoj ulici sutra se otvara za saobraćaj
10.11.2006.
Smer ka Južnom bulevaru i Ustaničkoj ulici sutra se otvara za saobraćaj
Radnici Javnog komunalnog preduzeća „Beograd put” završili su asfaltiranje dela Autokomande od kružnog toka do smera prema Južnom bulevaru i Ustaničkoj ulici, pa će ovaj smer sutra biti pušten u saobraćaj. Trenutno se postavlja asfalt na nadvožnjaku koji preko autoputa vodi ka Slaviji. JKP „Beograd-put” intenziviraće radove u Bokeljskoj ulici kako bi prva faza radova na Autokomandi bila završena do kraja sledeće nedelje.
Deo ovog saobraćajnog čvora od Bokeljske ulice do Veterinarskog fakulteta već je asfaltiran, ali će biti pušten u saobraćaj tek kada bude gotova kompletna prva faza radova.
Podeli vest