Beoinfo vesti

Predstavljanje projekta „Škola bez droge”

13.11.2006.

Predstavljanje projekta „Škola bez droge”
Veličina Slova

U zgradi Gradske uprave na Trgu Nikole Pašića 6 predstavnicima medija sutra u 11 časova biće predstavljen projekat „Škola bez droge”. Ovim projektom obuhvaćeno je 25 srednjih škola iz gradskih i prigradskih beogradskih opština. Novinarima će se, u ime Saveta projekta, obratiti dr Vladan Šubarević, član Gradskog veća, Vesna Mirović, zamenik sekretara Sekretarijata za obrazovanje, i dr Jasna Daragan, direktor Zavoda za bolesti zavisnosti.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više