Beoinfo vesti

Sutra i prekosutra košarkaši igraju u hali „Pionir”

13.11.2006.

Sutra i prekosutra košarkaši igraju u hali „Pionir”
Veličina Slova

Na današnjam sastanku gradonačelnika Beograda sa predstavnicima košarkaških klubova „Crvena zvezda” i „Partizan” odlučeno je da sutra i prekosutra u hali „Pionir” budu odigrane utakmice sa ekipama „Reala” i „Cibone” iako naši klubovi nisu ispunili svoje finansijske obaveze prema SRC „Tašmajdan”. Sastanku su prisustvovali Dragoslav Božović, direktor SRC „Tašmajdan”, Predrag Danilović, predstavnik KK „Partizan”, i Mirko Petrović, predstavnik KK „Crvena Zvezda”.

 – Troškovi koje ovi klubovi treba da plate za korišćenje hale daleko su ispod ekonomske cene i to je najbolji pokazatelj koliko ih Grad Beograd pomaže. Ukupan dug košarkaških klubova „Crvena zvezda”, „Partizan” i OKK „Beograd” za više od godinu dana iznosi 35 miliona dinara i nerealno je očekivati da građani Beograda finansiraju ove klubove. Mi ne odustajemo od našeg zahteva, isplate 30 odsto od ukupnog duga, jer nam je pred zimsku sezonu taj novac potreban da bismo, između ostalog, stvorili uslove za trening i utakmice i ovih ekipa. Utakmice će u svakom slučaju biti odigrane jer nam je interes Beograđana na prvom mestu – rekao je direktor SRC „Tašmajdan”.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više