Beoinfo vesti
Nenad Bogdanović čestitao odbojkašicama osvajanje bronzane medalje na Svetskom prvenstvu
16.11.2006.
Nenad Bogdanović čestitao odbojkašicama osvajanje bronzane medalje na Svetskom prvenstvu
Gradonačelnik Beograda Nenad Bogdanović uputio je čestitke odbojkašicama Srbije i Crne Gore koje su danas osvojile bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Japanu.
– U Japanu ste osvojile bronzanu medalju i pokazale celom svetu kako se brane boje svoje zemlje. Mnogi bi trebalo da primene vaš recept koji daje vrhunske rezultate, a to je: rad, upornost i želja za uspehom. Ponosimo se vama – piše u poruci Nenada Bogdanovića odbojkašicama naše reprezentacije.
Podeli vest