Beoinfo vesti
Sutra se otvara Opštinski uslužni centar
16.11.2006.
Sutra se otvara Opštinski uslužni centar
U petak, 17. novembra, u renoviranoj šalterskoj sali opštine Novi Beograd biće otvoren Opštinski uslužni centar. Novi centar otvoriće Nenad Bogdanović, gradonačelnik Beograda, i Željko Ožegović, predsednik opštine Novi Beograd, u prisustvu predstavnika USAID-a, Stalne konferencija gradova i opština, saradnika i drugih prijatelja opštine Novi Beograd.
Posle renoviranja u holu zgrade građani Novog Beograda moći će na jednom mestu, u novom, uređenom prostoru brže i efikasnije da obave sve poslove iz nadležnosti Opštinske uprave jer će, osim službi koje su pre renoviranja radile u šalterskoj sali, usluge pružati i druge opštinske službe.
Podeli vest