Beoinfo vesti
Milorad Perović čestitao ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore osvajanje bronzane medalje
16.11.2006.
Milorad Perović čestitao ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore osvajanje bronzane medalje
Predsednik Skupštine grada Beograda Milorad Perović, čestitao je ženskoj odbojkaškoj reprezentaciji Srbije i Crne Gore osvajanje bronzane medalje na svetskom prvenstvu u Japanu.
-Igrali ste svim srcem za svoju zemlju kao što smo i mi na isti način navijali za vas.
Ponosan sam na uspeh koji ste postigle na svetskom prvenstvu u Japanu, duboko uveren da ispred vas stoji još mnogo vrhunskih rezultata i pobeda.
U ime građana Beograda i svoje lično ime upućujem vam iskrene čestitke.
Podeli vest