Beoinfo vesti

Od nelegalnih taksista oduzeto devet vozila

17.11.2006.

Od nelegalnih taksista oduzeto devet vozila
Veličina Slova

Gradski saobraćajni inspektori, u saradnji sa pripadnicima Saobraćajne policije, u proteklih sedam dana oduzeli su od nelegalnih taksista devet vozila. Akcija je započela pre mesec i po dana i do sada je oduzeto 26 vozila. Svi predmeti prosleđeni su sudijama za prekršaje.

 – Reč je o svakodnevnoj aktivnosti, pri čemu saobraćajni inspektori imaju pomoć radnika MUP-a. Inspektori rade u tri smene, prema važećem zakonu i Odluci o autotaksi prevozu u Beogradu. Svima koji ne budu imali ispravne dokumente, to jest nemaju taksi dozvole i nisu registrovani za ovu delatnost biće oduzimana vozila, uz prijavu i odlazak kod sudije za prekršaje – rekao je za BEOINFO Uglješa Mitrović, pomoćnik sekretara za inspekcijske poslove.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više