Beoinfo vesti

Nenad Bogdanović u Starom dvoru primio odbojkašice Srbije i Crne Gore

18.11.2006.

Nenad Bogdanović u Starom dvoru primio odbojkašice Srbije i Crne Gore
Veličina Slova

Gradonačelnik Beograda Nenad Bogdanović primio je danas u Starom dvoru odbojkašice Srbije i Crne Gore, koje su osvojile bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Japanu. Prijemu je prisustvovao i ministar za prosvetu i sport Slobodan Vuksanović.
– Kada su ove divne dame polazile u Japan niko nije očekivao ovakav uspeh. One su nam svojom pameću, sposobnošću i kvalitetom donele bronzanu medalju i siguran sam da će tako i nastaviti – rekao je Bogdanović.
Prijemu je prethodio svečani doček odbojkašica ispred Starog dvora, kome je prisustvovalo više hiljada građana.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više