Uklonjena dva kioska iz Požeške i Dimitrija Tucovića
Sekretarijat za inspekcijske poslove saopštio je da su u proteklih nedelju dana, u saradnji sa „Parking servisom” i „Gradskom čistoćom”, uklonjena dva nelegalno postavljena kioska u ulicama Požeškoj i Dimitrija Tucovića. Pored toga, uklonjeno je i 19 reklamnih tabli iz ulica Gandijeve, Prvomajske, Ivana Ribara i Nehruove.
Sedamnaest neregistrovanih ili havarisanih putničkih vozila odveženo je iz ulica: Pere Velimirovića, Braća Jugović, Sremskih boraca, Vidikovački venac, Lješke, Bulevara kralja Aleksandra, Jurija Gagarina, Cvijićeve, Njegoševe, dok su sami vlasici uklonili četiri automobila. Sa javnih zelenih površina odneto je 11 vozila.
Inspektori su u ovom periodu naplatili i četiri mandatne kazne od po 2.500 dinara.