Od Autokomande ka Slaviji u tri obnovljene trake
Deonica od Autokomande ka Slaviji, koja se obnavlja u okviru rekonstrukcije saobraćajnog čvora „Autokomanda”, juče je zvanično završena. Asfaltirani su pasaži, postavljana horizontalna signalizacija i pušten je saobraćaj od Autokomande ka Slaviji i ka Bokeljskoj ulici, kao i iz Bokeljske ulice ka Slaviji. Saobraćaj u ovom smeru ponovo se odvija u tri obnovljene trake. U pravcu ka Autokomandi vozila se i dalje kreću adaptiranom tramvajskom bašticom.
Danas je zvanično započela i druga faza radova na rekonstrukciji saobraćajnice od Veterinarskog fakulteta do Trga oslobođenja (kružni tok). Radovi su počeli rušenjem kolovozne konstrukcije, podizanjem asfaltnog sloja i ivičnjaka. Očekuje se da će druga faza biti završena do 10. decembra.