Beoinfo vesti

Odbojkaški turnir roditelja, učenika i nastavnika

27.11.2006.

Odbojkaški turnir roditelja, učenika i nastavnika
Veličina Slova

U osnovnoj školi „Ivo Andrić” u Rakovici u sredu, 29. novembra u 13 časova održaće se turnir u odbojci, na kome će učestvovati profesori, roditelji i učenici ove škole. Turir traje do 26. novembra, kada će najboljima biti dodeljene nagrade i pehari koje su izvajali polaznici školske likovne sekcije.

Ovo je prvi put da se u Beogrdu organizuje sličan turnir, a cilj takmičenja je druženje i bolje razumevanje učenika, roditelja i nastavnika.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više