Beoinfo vesti
Uklonjena dva kioska
28.11.2006.
Uklonjena dva kioska
Po nalogu gradskih komunalnih inspektora, u toku protekle nedelje uklonjena su dva privremena objekta – kioska na uglu Vojislava Ilića i Ustaničke ulice. U istom periodu sa javne površine uklonjena je betonska platforma od 10 kvadratnih metara i uklonjena tenda sa fasade u ulici Stanoja Glavaša. U saradnji sa JKP „Parking servis” sa javnih i zelenih površina uklonjeno je 11 vozila, kao i šest havarisanih automobila.
U ovom periodu gradski komunalni inspektori imali su 38 izvršenja, sačinjeno je 55 zapisnika, doneto 200 rešenja i dva zaključka o dozvoli izvršenja a naplaćena je i jedna mandatna kazna.
Podeli vest