Beoinfo vesti

Dekorativno osvetljenje Novog železničkog mosta za najkasnije deset dana ponovo u funkciji

28.11.2006.

Dekorativno osvetljenje Novog železničkog mosta za najkasnije deset dana ponovo u funkciji
Veličina Slova

Instalacija dekorativnog osvetljenja Novog železničkog mosta, isključena  21. novembra zbog radova  na rekonstrukciji trafo-stanice na Beogradskom sajmu iz koje se ova instalacija napaja, biće ponovo u funkciji za najkasnije deset dana.

– Rekonstrukciju trafo-stanice, čime će se povećati njen kapacitet, izvodi „Beogradski sajam”. Preme predviđanjima, radovi će trajati najviše deset dana, uz obećanje ovog preduzeća da će napojni kabl dekorativnog osvetljenja mosta biti priključen i ranije – rekao je Milan Janković iz Uprave za energetiku Sekretarijata za komunalne i stambene poslove.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više