Beoinfo vesti
Dekorativno osvetljenje Novog železničkog mosta za najkasnije deset dana ponovo u funkciji
28.11.2006.
Dekorativno osvetljenje Novog železničkog mosta za najkasnije deset dana ponovo u funkciji
Instalacija dekorativnog osvetljenja Novog železničkog mosta, isključena 21. novembra zbog radova na rekonstrukciji trafo-stanice na Beogradskom sajmu iz koje se ova instalacija napaja, biće ponovo u funkciji za najkasnije deset dana.
– Rekonstrukciju trafo-stanice, čime će se povećati njen kapacitet, izvodi „Beogradski sajam”. Preme predviđanjima, radovi će trajati najviše deset dana, uz obećanje ovog preduzeća da će napojni kabl dekorativnog osvetljenja mosta biti priključen i ranije – rekao je Milan Janković iz Uprave za energetiku Sekretarijata za komunalne i stambene poslove.
Podeli vest