Beoinfo vesti
Otvoren pravac za uključenje na autoput prema Novom Beogradu
29.11.2006.
Otvoren pravac za uključenje na autoput prema Novom Beogradu
Danas su u okviru rekonstrukcije Autokomande otvoreni pravac prema Novom Beogradu iz Južnog bulevara i uključenje na autoput ispod mosta. Ovaj deo Autokomande je proširen za još jednu saobraćajnu traku.
Autobuska stajališta na izlazu iz Južnog bulevara prema Novom Beogradu, na kom staju autobusi sa linija 17 (prema Konjarniku) i 31, i na samom autoputu, na kom staju autobusi sa linija 17 (prema Novom Beogradu) i 18, dobila su niše.
Podeli vest