Tribina i druženje sa invalidima u opštini Vračar
Povodom obeležavanja Međunarodnog dana invalida, opština Vračar organizuje u subotu, 2. decembra, u 11 časova, tribinu pod nazivom „Iz našeg ugla”. Pre početka tribine ukazaće se na nepremostive barijere u kretanju s kojima se susreću osobe sa invaliditetom. Na tribini, koja će se održati u velikoj sali opštine (Njegoševa 77), govoriće Snežana Stevanović, sekretar za zdravstvo, Branimir Kuzmanović, predsednik ove opštine, i Darko Ivić, predsednik Saveta za rešavanje pitanja osoba sa invaliditetom opštine Vračar.
U nedelju, 3. decembra, u 20 časova, u restoranu „Plato” (V sprat „Beograđanke”) političari, javni i kulturni radnici, privrednici i novinari družiće se sa više od 70 predstavnika invalidskih organizacija. Na programu pod nazivom „Veče sa nama” održaće se i revija frizura, karaoke takmičenje i ples u invalidskim kolicima.