Beoinfo vesti
Otvoren Kup Srbije u bridžu
01.12.2006.
Otvoren Kup Srbije u bridžu
Večeras je u hotelu „Metropol” svečano otvoren Kup Srbije „Rade Antić” u bridžu za sezonu 2006/2007.
Otvarajući turnir, Dejan Čulić, predsednik Bridž saveza Srbije zahvalio se gradu Beogradu na pokroviteljstvu i podršci takmičenja.
Kup Srbije u bridžu održava se od 1. do 3. decembra u organizaciji Bridž saveza Srbije i organizacionog odbora Kupa Srbije a pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda. U njemu ove godine učestvuje 32 tima i reprezentacije iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Uporedo sa finalnim mečom Kupa, u nedelju, 3. decembra održaće se i nagradni parski turnir „Trofej Beograda”.
Podeli vest