Beoinfo vesti
U sredu u Kulturnom centru Beograda film „Igram u sebi”
04.12.2006.
U sredu u Kulturnom centru Beograda film „Igram u sebi”
Sekretarijat za socijalnu i dečju zaštitu organizuje, povodom Međunarodnog dana invalida – 3. decembra i Međunarodnog dana ljudskih prava – 10. decembra, u sredu, 6. decembra, u 12 časova u Kulturnom centru Beograda projekciju filma „Igram u sebi”.Film govori o životu dva mladića sa invaliditetom u domu i njihovoj borbi i preprekama na koje nailaze na putu ostvarenja samostalnog života van institucije. Ulaz je slobodan.
Pre prikazivanja filma prisutnima će se obratiti Ljiljana Lučić, sekretar za socijalnu i dečju zaštitu, predstavnik Ministarstva za rad, zapošljavanje i socijalnu politiku, i Gordana Rajkov, koordinator Centra za razvoj i međunarodnu saradnju – Centra za samostalni život invalida.
Podeli vest