Beoinfo vesti
Završena sanacija klizišta u Avalskoj ulici Ripnju
05.12.2006.
Završena sanacija klizišta u Avalskoj ulici Ripnju
Javno komunalno preduzeće „Beograd-put” završilo je sanaciju klizišta u Avalskoj ulici u Ripnju. Ova saobraćajnica, koja je bila zatvorena više od pola godine, sutra u 13 časova zvanično će biti puštena u saobraćaj.
Radovi su koštali oko 20 miliona dinara, a izvedeni su prema projektu Instituta za puteve.
Klizišta na ovoj deonici pojavila su se tokom obilnih prolećnih padavina. „Beograd-put” je izgradio potporne zidove od armiranog betona, a potom i asfaltirao kolovoz. Duž ulice postavljene su bankine i betonski kanali koji služe za odvođenje vode.
Podeli vest