Beoinfo vesti
Oslobođeno 20 parking mesta
05.12.2006.
Oslobođeno 20 parking mesta
Po nalozima gradskih saobraćajnih inspektora, u toku protekle nedelje uklonjeno je 28 bespravno postavljenih prepreka, čime je oslobođeno 20 parking mesta. Prepreka su uklonjene iz sporednih ulica oko Slavije i iz Kneza Miloša.
– Podsećamo građane da je prema važećoj odluci grada zabranjeno postavljanje bilo kakvih prepreka na kolovozu. Stubiće na trotoarima moguće je postaviti samo na osnovu rešenja Sekretarijata za saobraćaj, i to uglavnom oko škola i na mestima gde se sprečava parkiranje zbog prolaska pešaka – rekao je Uglješa Mitrović, pomoćnik gradskog sekretara za inspekcijske poslove.
Podeli vest