Beoinfo vesti

Sutra završetak letnje škole liderstva

23.08.2007.

Sutra završetak letnje škole liderstva
Veličina Slova

Završetak „Letnje škole liderstva i kritičkog mišljenja” biće obeležen sutra u 11 časova u sali Opštinskog veća susretom učesnika škole sa predsednikom opštine Zvezdara  Milanom Popovićem. Tom prilikom prvom čoveku ove beogradske opštine mladi će  postavljati brojna pitanja i saopštiti svoje želje i očekivanja.

„Letnja škola” održavala se od 15. avgusta u mesnoj zajednici „Lipov Lad” i u njenom radu učestvovalo je 26 tinejdžera iz zvezdarskih i beogradskih osnovnih i srednjih škola. Cilj programa je bio osposobljavanje mladih za samostalne inicijative i šire učešće u lokalnoj zajednici.

 Škola je protekla u atmosferi prihvatanja i tolerancije, uz primere iz svakodnevnog života na kojima su učesnici vežbali sposobnost analize, procene informacija i formiranje sopstvenog stava prema događajima. U radionicama, vežbama u grupama, diskusijama, individualnom radu i dramatizaciji stekli su korisna znanja, koja će primenjivati u privatnom i profesionalnom životu.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više