Beoinfo vesti

Radovi na pešačkim stazama i trotoarima

30.01.2008.

Radovi na pešačkim stazama i trotoarima
Veličina Slova

Na inicijativu žitelja Banjice, opština Voždovac počela je da uređuje trotoare duž ulice Save Miškovića, potez od Vojvode Stepe do pumpe na raskrsnici s Bulevarom oslobođenja.

 Ulica Save Mišković izuzetno je frekventna i pešački i što se tiče drumskog saobraćaja, a trotoar koji koriste pešaci u veoma je lošem stanju i predstavlja dugogodišnji problem stanovnika ovog naselja. Firma  „Mismag”, kao izvođač radova, ukloniće zemlju nanetu sa susednog gradilišta, izgraditi potporni zid i asfaltirati trotoar.

 JKP „Zelenilo – Beograd” istovremeno otpočinje uređenje Babelove ulice na Banjici, što će takođe olakšati prolazak pešacima.

Preduzeće „Mismag”, shodno ugovoru sklopljenim sa opštinom Voždovac, izgradiće i trotoare duž Avalskog druma.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više