Beoinfo vesti

Besplatna razgledanja tokom manifestacije „Dani Beograda”

14.04.2009.

Besplatna razgledanja tokom manifestacije „Dani Beograda”
Veličina Slova

Turistička organizacija Beograda će tokom manifestacije „Dani Beograda”, kao deo programa „Beogradska varoš i Beogradska tvrđava”, organizovati besplatna šetajuća razgledanja, pod sloganom – Zato što volim Beograd.

Od 11 časova 16, 17. i 18. aprila turistički vodiči će ispred Palate „Albanija” krenuti sa grupom od 30 osoba koje su se prijavile za razgledanje. Prijave se vrše u Turističko-informativnom centru, u podzemnom prolazu ispod „Albanije”, svakog dana od 9 do 20 časova, na telefon  2635-622.

U nedelju, 19. aprila, kao deo programa ove gradske manifestacije, a u cilju promocije i afirmacije turističke ambijentalne celine Skadarlija, pripremljen je celodnevni program. Tokom dana i večeri održaće se različiti kulturno-turističko-humanitarni programi, prodaja suvenira, a posetioci će moći da obiđu i umetničke galerije.

Turistička organizacija Beograda je, tim povodom, pripremila specijalni „Vodič kroz Skadarliju” koji, pored zanimljive priče o ovoj boemskoj četvrti Beograda, sadrži i mapu sa ucrtanim objektima koji se u njoj nalaze.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više